FEDERACJI LIGA K2M
Aktualizacja REGULAMINU Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów 01.10.2019

Federacja KKM
1. Rozwój sportowy - zdobywanie doświadczenia.
2. Sprzęt sportowy do walki podczas zawodów (rękawice, kaski).
3. Promocje medialną.
4. Nagrody (puchary, dyplomy)
5. Ranking.

Regulamin imprez pod nazwą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów "KKM".
Zapisy : https://fighterchamp.pl/
Pytania dodatkowe: Paweł Deluga (facebook), paweldeluga@o2pl lub tel 509 078 113.

WAŻNE!!!
Jeśli nie skończyłeś 18 lat pamiętaj, że w dniu zawodów musisz dostarczyć zgodę opiekunów prawnych.

Zapraszamy do współpracy z cyklu Kurpiowska Kuźnia Mistrzów "KKM". Planujemy eventy w formułach: Pięściarstwo, MMA, MuayThai i K1 – Pro Am, Karate Kyokushin, BJJ.

ZGŁOSZENIE
Głównym Celem Federacji KKM jest poprawa Waszych umiejętności i zdobywania doświadczenia na ringu oraz wychowywanie zawodników. Kreowanie ich jako marki sportowej.
Sparingi rozegramy z podziałem na trzy stopnie doświadczenia A - duże(16 walk i więcej), B - średnie (od 6 do 15 walk), C – małe(0-5 walki, Debiuty). Staramy się zdobywać informacje o zawodniku odnośnie czasu trenowania, osiągnięcia, bilans walk, wzrost, wiek zawodnika a nawet styl walki w celu optymalnego dobrania par i bezpieczeństwa na imprezie.(te wszystkie informacje zbieramy od zawodników, trenerów lub innych osób reprezentujących zawodnika i to oni są odpowiedzialni za ewentualne niewłaściwe zestawienie par. Przed zestawieniem eventu organizator zawsze konsultuje telefonicznie ze stronami zainteresowanymi w danym sparingu.

Liczba walk ograniczona: tylko 30 pierwszych zestawionych sparingów, czas rejestracji zawodników i rozstawiania walk na tydzień przed imprezą

REGULAMIN KKM

Ilość rund,czas rund i rękawice do uzgodnienia miedzy trenerami , zawodnikami i organizatorem zgodnie z regulaminem KKM.

Możliwość modyfikowania zasad walk seniorów ale tylko za zgodą i wolą obu Zawodników i ich Trenerów oraz poinformowania wcześniej o takich zmianach Organizatora.
Odpowiedzialność za zmiany ponoszą sami Trenerzy i Zawodnicy w przypadku nie przewidzianych konsekwencji.
Zmiany mogą odbywać się tylko i wyłącznie według regulaminów i zasad Światowych i Krajowych Związków lub Federacji Sportowych (Danych dyscyplin sportów walki).

Walki odbywać się będą w formułach amatorskich np K1 pro am. Obowiązują ochraniacze czyli:

Pięściarstwo: rękawice (10-12 oz do wagi 69kg i 12-14 oz powyżej 69 kg), owijki na ręce, kaski (dla juniorów nie skończone 18 lat w dniu zawodów), szczęka, suspensor, czas walki 3x2min lub 3x3min.

K1- Pro am (bez kolan na głowę, jedno kolano na tułów w akcji): rękawice (10-12 oz do wagi 69kg i 12-14 oz powyżej 69 kg), kaski (nie skończone 18 lat w dniu zawodów), owijki, suspensor, szczęka, ochraniacze piszczeli, (sparing bez koszulki), czas walki 3x2min lub 3x3min..

Muay Thai - Pro am (bez kolan i łokci na głowe, dowolna ilość kolan na tułów w akcji): rękawice (10-12 oz do wagi 69kg i 12-14 oz powyżej 69 kg), kaski (nie skończone 18 lat w dniu zawodów), owijki, suspensor, ochraniacze piszczeli, szczęka, czas walki 3x2min lub 3x3min..

MMA – Amatorskie: rekawice do MMA, szczęka, suspensor, ochraniacze piszczeli, (sparing bez koszulki), czas walki 3x2min lub 3x3min.

Karate Kyokushin - K2M : szczęka, ochraniacze piszczeli, suspensor, pełne kimono, kaski -(nie skończone 18 lat w dniu zawodów), 2x2min (punktowana każda runda wygrany – przegrany w przypadku remisu dogrywka trzecia runda 1.5 min)

BJJ :1 runda 4-5 min, GI lub NO GI, szczęka.
Wszystkie sparingi będą sędziowane przez uprawnionych arbitrów. Będą wydawane werdykty.
Organizator Zapewnia zabezpieczenie Medyczne Gali. Wyjścia przy muzyce. Oprawę w postaci: Konferansjera, Ring Girl KKM , Świateł, Muzyki, Profesjonalny ring według wymogów AIBA, nagrania z walk.

F I N A N S E

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz inne upominki.

Wpisowe: 0 zł.
Zawodnik i Trener po zestawieniu sparingu, powinni zachować się profesjonalnie względem przeciwnika i organizatora i zrobić wszystko ze swojej strony żeby do tego sparingu doszło.

Waga zawodników: obowiązują kategorie wagowe wg standardów danych dyscyplin lub ustalanie limitów umownych za zgodą obu drużyn(trener, zawodnik). Dopuszczalna tolerancja 1 kg.
Sprawy organizacyjne typu ważenie, start itd. podane będą na tydzień przed Ligą Kurpiowska Kuźnią Mistrzów.

Zgłoszenia : https://fighterchamp.pl/
Pytania: paweldeluga@o2.pl lub tel 509 078 113
Paweł Deluga​